Ще на початковому етапі рекомендується провести маркетингове дослідження, яке теж вкаже, яку культуру вигідніше вирощувати в конкретному випадку. Дівчина каже, що вести такий бізнес приємно. Проте поля з лавандою потребують охорони у період цвітіння, адже трапляється, що рослини просто виривають з корінням. Так само, не завжди рослинка може прижитися, потрібно знаходити нові способи підживлення, вчитися та розвиватись.
Сума витрат на відкриття бізнесу – 37 тис.грн. У розрахунку не розглядається купівля землі. Якщо у вас є такі плани, то краще відкласти покупку обладнання та придбати земельну ділянку. Витрати зростуть, залежно від регіону розташування ділянки, але у перспективі працювати на своїй ділянці набагато вигідніше. Конкуренції на ринку лікарських трав практично немає.
Добірка ідей
Кілька разів ґрунт зрошують, знову накривають для прогрівання і знищення шкідників і спор бур’янів. І тільки після цього використовують для посадки. До того ж ці види мають різноманітні сорти і селекційний ряд, що регулярно оновлюється. Завдяки цьому ви швидко зреагуєте на мінливі квіткові тенденції і запропонуєте актуальні сорти. AgroTer – Територія аграрного бізнесу © 2023.
Бізнес на вирощуванні лікарських рослин
Як посадковий матеріал ідеально підходять насіння 2-3 річної давності. За 3-5 діб до посадки насіння бажано замочити у воді. При перекопуванні землю необхідно удобрити компостом або перегнилого гноєм. Навесні насіння висаджуються в ґрунт на глибину 2-3 сантиметри. Відстань між рядами повинна бути від 45 до 60 сантиметрів. Це лікарська рослина навіть в перший рік може принести багатий урожай коренів. Лікарські рослини широко застосовуються у фармацевтичній промисловості, і без їх використання її існування важко собі уявити.
Звісно, Ви повинні дослідити ринок попиту на лікарські рослини. Зважаючи на результати, обирайте те, https://nspu.com.ua/novini/300-storinok-poezii-z-53-krain-na-pidtrimku-ukraini/ що найбільш потрібне. Зазвичай рентабельність такого виду бізнесу дуже висока і складає близько 150%.